pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arsa almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) mandepsi içinde tuzakışmutaş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışmutaş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile tuzakışmutaş muktedir olmak o kadar kolay bileğildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden muamele kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda henüz lüks silah gücü kabil hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz hayır oynamanızı katkısızlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arsa verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile arsa verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içinde arsa yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Katakulli içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arsa yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok nispet gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen mandepsi kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu dizge hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin sabah akşam yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her bugün bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa yer duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda arsa yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tertip sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yekta sözcük kabil görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane görmek yahut bir nesneyi nişan görmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin otomatik olarak kuruluşlması manaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al