Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kalıcı giriş karşılayıcı ve kovuşturulma fail biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir arama de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma fail yakınlarımızdan arama sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoğu kez kullanıcı adınızı değfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun temellıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arz düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğu kez Instagram temassı istediği dâhilin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi ççekmek dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Ne Anlayışsız Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen eşhas dâhilin ne günah ki çok bir araba formül bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok bir araba destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye esasen sair kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değfiiltirin ve hoppadak arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çdüzenındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tahmin şifreniz değfiiltiğinde yahut kullanıcı adınız değfiiltiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değfiiltirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değfiiltiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” evet da bazı “değfiilikliği son düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız ama çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini değfiiltirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?